Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Dieta proteinowa

Dieta proteinowa nazywana inaczej białkową to długofalowy plan żywieniowy. Dieta składa się z 4 faz, które zakładają systematyczną utratę wagi, z możliwością uniknięcia efektu jo-jo. Długość diety uzależniona jest od liczby kilogramów które chcemy zrzucić. Podczas stosowania diety zalecany jest ruch i dodatkowy wysiłek fizyczny.

Dieta ma za zadanie doprowadzić osobę otyłą do wyznaczonej wagi i pomóc w jej utrzymaniu. Surowość czterech kolejnych etapów spada wraz z kolejną fazą.

1. Pierwsza faza:
To szybki, intensywny start i stymulacja organizmu do utraty kilogramów. Tak zwana faza uderzeniowa, rygorystyczna i ścisła, dająca wspaniały efekt – zachęca do kontynuowania odchudzania. Faza pierwsza trwa od 2 do 7 dni.
2. Druga faza:
W tym czasie następuje regularny spadek masy ciała. Druga faza pozwala dojść do docelowej wagi. Równomierna utrata kilogramów jest skutkiem naprzemiennego stosowania diety opartej na proteinach łączonych z warzywami (PW) i diety czysto proteinowej (P). Najlepsze rezultaty można uzyskać stosując dietę w dziennej proporcji 1/3/5 PW na 1/3/5 P, czyli proporcjonalnie np. 3:3. Dla osób starszych, osłabionych czy nawet tych o mniejszej motywacji zalecane jest nierówne porcjowanie czyli 2P/5PW. Skutkiem tego jest wolniejszy spadek wagi i łatwiejsza do przeprowadzenia faza – tydzień na każdy utracony kilogram. Faza druga powinna zostać zakończona wraz z dniem w którym osiągniemy upragnioną wagę.
3. Trzecia faza:
Zdobyta ale jeszcze niestabilna waga zostaje utrwalona właśnie w trzeciej fazie diety proteinowej. Dodatkowym jej zadaniem jest niedopuszczenie do powstania efektu jo-jo. Średni czas trwania fazy to 10dni na każdy utracony kilogram.
4. Czwarta faza:
Ostatnią fazą jest faza stabilizacji, którą należy powtarzać do końca życia przez jeden dzień w tygodniu.

Cenne wskazówki podczas stosowania diety proteinowej:

  • Pijemy minimum 1,5 litra wody z mniejszą zawartością soli mineralnych.
  • Podczas 2 i 3 fazy warto spożywać otręby owsiane w ilości (max) 2 łyżek stołowych.
  • W 4 fazie zwiększamy tę ilość do 3 łyżek (obowiązkowo).
  • Posiłki powinny zawierać jak najmniejsze ilości soli.
  • Jemy tak często jak tylko mamy na to ochotę jednak wybieramy produkty dopasowane do poszczególnej fazy diety.
  • Produkty dozwolone do konsumpcji podczas diety można ze sobą łączyć.
  • W trakcie posiłków zaleca się nie spożywanie napojów.
  • Eliminując węglowodany stosujemy słodzik zamiast cukru.
  • Chcąc dodatkowo wspomóc skuteczność diety proteinowej, warto dołączyć suplementy o działaniu odchudzającym.

Oto propozycje niezwykle skutecznych suplementów odchudzających:
Slimette, to unikalny suplement zawierający mieszankę składników wspomagających odchudzanie. Slimette przyśpiesza metabolizm, dodaje energii, zwiększa spalanie tłuszczu, zmniejsza zmęczenie i wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne. To wysokiej jakości, skuteczny produkt wspomagający każdą kurację odchudzającą.

African Mango to niezwykle silny przeciwutleniacz wspomagający utrzymanie optymalnej wagi. Wyciąg z nasion afrykańskiego mango usprawnia i przyśpiesza spalanie tłuszczu. Produkt bogaty w błonnik, wspomaga trawienie i utrzymanie optymalnej wagi. African Mango to przebój na rynku dietetycznym!

Więcej informacji o produktach znajdziecie odwiedzając stronę Vitalab.pl.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na odchudzanie