Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Dieta South Beach

Znalezienie skutecznej kuracji odchudzającej zdaje się być niczym poszukiwanie Świętego Graala. Co rusz pojawiają się nowe sposoby na utratę zbędnych kilogramów. Niektóre z pomysłów są bardzo oryginalne,a inne po prostu niebezpieczne. Istnieje jednak wąska grupa sposobów na odchudzanie, które są racjonalne i faktycznie działają.

Przepis na dietę South Beach – która na całym świecie zdobyła ogromną popularność – opracował kardiolog Arthur Agatston, oraz dietetyczka Marie Almon. W pewien sposób chcieli oni wprowadzić alternatywę dla powstałych jeszcze w latach osiemdziesiątych diet niskotłuszczowych. Chociaż wydaje się, że przypadku South Beach, dużo trafniejszym określeniem niż dieta jest „sposób na życie”

3 fazy odchudzania

Jeśli spodziewasz się, że do uzyskania zadowalającego Cie efektu konieczna będzie jakaś rygorystyczna głodówka, to jesteś w błędzie. South Beach jest bardzo racjonalnie opracowanym system żywienia. Tak naprawdę pierwsza faza tej diety może wydać Ci się męcząca, ale tylko wtedy jeśli faktycznie radykalnie będziesz zmieniać swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe.

I faza diety South Beach to utrata kilogramów. To właśnie w tym czasie będziesz faktycznie widzieć efekty. Podstawą Twojego menu staną się przez 14 dni warzywa, chude mięso (czyli tylko drób), oraz ryby. Możesz również jeść jajka i chude sery. Pod żadnym pozorem nie jedz ziemniaków, owoców i słodkich rzeczy. Tu warto wprowadzić pewną innowację, aby efekty które uzyskasz po dwóch tygodniach były naprawdę dobre zaopatrz się w jakiś suplement diety, na przykład African Mango, który przyśpiesza spalanie.

Faza druga diety South Beach rozpoczyna się włączeniem do jadłospisu większej ilości węglowodanów. Tutaj bardzo istotna uwaga. Po 14 dniach możesz czuć lekkie zmęczenie, lub brak energii wynikające z dość sporych zmian, które musiałaś wprowadzić. Warto temu zapobiec, bo możesz stracić ochotę do dalszego odchudzania. Istnieje suplement diety o nazwie Slimette, który dzięki swojemu składowi pozwoli Ci ich uniknąć, a przy okazji pomoże w utracie kilogramów (dlatego nawiasem mówiąc sprawdzi się w każdej diecie).

Wróćmy jednak na południowe plaże. Wspomniane węglowodany znajdziesz w warzywach, owocach, produktach pełnoziarnistych. Możesz sobie nawet pozwolić na gorzką czekoladę. Wszystko jednak w granicach zdrowego rozsądku. W tej fazie wciąż tracisz na wadze. Wynika z samego założenia diety, które możesz wspomóc wyżej wymienionymi suplementami. W momencie kiedy osiągniesz satysfakcjonującą wagę, możesz zakończyć fazę drugą.

Przepis na życie

Od teraz zaczynasz nowe życie. Trzecia faza South Beach to już nie tyle dieta, co jadłospis na resztę życia, po to aby utrzymać nową wagę, ale i po to by po prostu dobrze się czuć, bo jeść będziesz zdrowo. Najlepszą informacją jest to, że trzecia faza diety South Beach nie będzie tak wymagała od Ciebie dużego wysiłku.

Po pierwsze, Twój organizm już zdążył się przyzwyczaić do nowego menu. Przemiana materii została uregulowana i tak naprawdę wystarczy trzymać się zasad, które już poznałaś i uda Ci się zachować uzyskaną w procesie odchudzania wagę. Ba, możesz sobie nawet raz na jakiś czas pozwolić na odrobinę słodkiego szaleństwa, bo po dwóch dotychczasowych fazach, Twój organizm sobie spokojnie z tym poradzi. Tak zupełnie na koniec warto poruszyć jeszcze jeden aspekt diety South Beach. Specjaliści bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat jej zdrowotnych aspektów, szczególnie w kwestii zapobiegania chorobom serca.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na odchudzanie