Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

Najlepsze Preparaty na Odchudzanie

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Popularne diety odchudzające

Odchudzanie to nie taka prosta sprawa, dlatego w pierwszej kolejności należy uzbroić się w cierpliwość i znaleźć w sobie ogromne pokłady determinacji, dzięki temu można liczyć na wspaniałe efekty. Oczywiście nic samo nie przychodzi, dlatego trzeba wybrać dla siebie racjonalną dietę.

Na szczęście można wybierać z całej masy diet taką, która będzie nam najbardziej odpowiadać. Dokonując wyboru, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko nasz kilogramowy bagaż, ale również predyspozycje zdrowotne

Poniżej znajdziemy opis kilku bardzo popularnych w ostatnim dziesięcioleciu diet, które pozwalają nie tylko walczyć z otyłością, ale również różnorako wpływają na nasz organizm. Zanim wybierzemy, pamiętajmy, że dobra dieta powinna zawierać wszystkie minerały i witaminy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Przegląd diet

Dieta Atkinsa -  dieta ta jest dietą nazywaną dietą niskowęglowodanową. Dzięki temu, że zjadamy mniej węglowodanów, nasz organizm w pierwszej kolejności spala nadmiar tłuszczu zawarty w organizmie.  Dieta Atkinsa wpływa w znaczący sposób na naszą przemianę materii, sprawia, że w krwi znajduje się mniejsza ilość glukozy, co potęguje nasz głód.

Dieta South Beach, zwana inaczej dietą plaż południowych - jest trójfazowa- 1 faza trwa 2 tygodnie. W niej mamy nauczyć się dobrych nawyków a wykorzenić te złe. Nie należy wtedy objadać się słodyczami ani ziemniakami i pieczywem. Nie wskazane są również owoce. W ciągu trwania tej fazy gubi się najwięcej kilogramów. W drugiej fazie diety można zacząć spożywać owoce. Czas trwania tej fazy jest jednak nieco dłuższy od pierwszej.  3 faza to ostatni etap pozwoli nam już jeść prawie wszystko, bo nauczyliśmy się dobrze układać menu. Stosując tę dietę można lepiej chronić serce, a dzięki zastosowaniu różnorodnych składników, mamy pewność, że dieta ta szybko nam się nie znudzi. Nie trzeba  w niej również bardzo restrykcyjnie liczyć spożywanych kalorii oraz tłuszczu. W diecie bowiem chodzi przede wszystkim o to, by stosować dobre tłuszcze i węglowodany, a nie ich złe odpowiedniki. Jest to zatem nie tylko dieta, ale również dobry sposób na życie.

Dieta Kwaśniewskiego – zalecane jest  w niej spożywanie tłustych produktów zwierzęcych, takich jak żółtka jaj, podroby, tłuste mięsa, sery, masło, śmietana. Uzupełnieniem tych produktów powinny być niskocukrowe warzywa takie jak: ogórki, pomidory, czy warzywa kapustne. Spożycie bogatych w węglowodany owoców należy ograniczyć, dopuszczalne są w niewielkich ilościach owoce jagodowe, takie jak agrest, czarne porzeczki, jagody i żurawina.

Dieta białkowa zbudowana jest z sycących śniadań, mięsnych obiadów i nabiałowych kolacji. Nie brakuje w niej też owoców, surówek warzywnych i sałatek. Codzienny jadłospis powinien składać się z 4 posiłków. W okresie przewidzianym na utrwalenie osiągniętej wagi, w daniach obiadowych dodatkowo pojawią się kasza, ryż, makaron i ziemniaki. Każdy dzień powinno zacząć się od herbatki ziołowej, a między posiłkami wypijać 2 litry niegazowanej wody mineralnej. Raz w tygodniu można sobie pozwolić na miły deser, na przykład małą salaterkę budyniu. Na takiej diecie możesz w ciągu miesiąca zgubić 4 kilogramy.

Dieta szwedzka to 13 dniowy z góry określony jadłospis, którego należy rygorystycznie przestrzegać. Jedno niepotrzebne odchylenie i cała dieta idzie na marne.  Należy ograniczyć do minimum spożycie tłuszczy nasyconych, cukier w ogóle eliminujemy z codziennego użycia, białe pieczywo jest zabronione tak jak alkohol. Nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o owoce i warzywa. Węglowodany dozwolone są tylko o niskim indeksie glikemicznym. Ilość wody przyjmowanej powinna wynosić 1,5 - 2 litry dziennie. Dieta szwedzka pozwala schudnąć około 8 – 10 kilogramów w ciągu dwóch tygodni.

To tylko wybrane diety, ale ten, kto naprawdę chce schudnąć, musi pamiętać również o odpowiedniej suplementacji.  Jak bowiem wykazano, w wielu dietach nie dostarcza się organizmowi odpowiednich składników odżywczych, co może prowadzić do pewnych nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu.

Suplementacja

Dodatkową zaletą suplementacji jest szybsze osiągnięcie wymarzonego celu.

W wielu suplementach, tak jak na przykład w Slimette zastosowane składniki pozwalają zwiększyć spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm oraz dodają energii. Slimette nie tylko wesprze cię w walce ze zbędnymi kilogramami, ale również da ci energię potrzebną do zwiększonego wysiłku fizycznego, który powinien towarzyszyć każdej kuracji odchudzającej.

Również aktywny składnik African Mango - silny przeciwutleniacz wspomagający utrzymanie optymalnej wagi ciała, przyspiesza i usprawnia spalanie tłuszczu, a także ułatwia usunięcie ciężkiego do zrzucenia tłuszczu z okolic brzucha. Preparat jest bogaty w błonnik, dlatego wspomaga efekty trawienne, wykazuje również wiele korzyści zdrowotnych, wśród których znajduje się obniżenie cholesterolu i zapobieganie stanom zapalnym.

Zatem obydwa preparaty są godne rozważenia w czasie stosowania diety odchudzającej, ponieważ dopiero połączenie odpowiedniej diety i suplementacji powinno w krótkim czasie przynieść pożądane rezultaty w postaci utraty wagi. Trzeba tylko wytrwać w swoim postanowieniu.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na odchudzanie